» Cezmi Ersöz şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni)
Tuna Kahraman
9.8.2017 tarihinden bu yana şiirkolik.

Yaş: 39
Cinsiyet: Bayan
Yaşadığı Şehir: İçel
Seviye: Üye


Kendisi için şu cümleleri kullanmış:
Duygularımı açmakta hiç zorlanmam , zaman zaman esrarengiz davranırım ve hatta kendimi bile tanımakta bazen zorlanırım, işlerime kimseyi karıştırmam, hayata gülerek bakarım, bolluk enerjisinden fazlasıyla faydalanırım, olaylar karşısında sağduyulu davranır, İnanılmaz duygusal ama bi o kadarda katı, yaratıcılık enerjisinden faydalanabilen, algılaması yüksek, mantıklı davranan iş hayatında atılgan ve enerjik bir kişilik enerjisine sahip, kendini seven,çok seven, gerçekten seven muzip bir kız çocuğu ruhu taşırım. Kısacası bu benim. Sevildiğim kadar severim....
Şunları yapmaktan hoşlanırmış:
henüz ifade etmemiş
Şiir için şöyle demiş:
Bir şaire sorulabilecek e zor sorudur. Ama yine de Şiir, çığlıklardır. Kimi kez yalnızlığı seçeriz ya da yalnızlık bizi seçer , korumasız savunmasız. O zaman çığlıklar atarız ölmemek ya da delirmemek için . Sesimiz yankılanıyorsa , yalnızlıkla baş edecek gücü verir bize . Şiirler kısaca ÇIĞLIKLARDIR, SEZGİDİR, HİSSETMEKTİR.

Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri