» Cezmi Ersöz şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni)

18.10

2008

Geçmişe Mektup

Esra Özel


Hızlı gelşip çabuk bitti herşey. Eskiden yakın olduğumuz kadar uzağız şimdi birbirimize. Birbirimizin yüzüne bakmaya bile cesaretimiz yok. Acaba bitti mi sevgimiz? Sevgimize galip mi geliyor gururumuz? Ahh şu gurur! Zaten onun yüzünden olmadı mı bazı şeyler? Gururu hiçe sayıp affetmek..Haketmeyen kişiye kat kat değer vermek.. Herşey sevgi içindi ama yenilen yine sevgi olmadı mı? Sevgi.. Sence aramızdaki şey sadece sevgi miydi? Yani aşk değil de sadece sevgi mi? Sevgili olmayı bir türlü başaramadığımıza göre???
Sana olan kızgınlığıma, kırgınlığıma rağmen yüreğimin bir tarafı hala seninle.. Bende alışkanlık yapmışsın ve ben o alışkanlığımı bir türlü bırakamıyorum..İçimdeki külleri yenden alevlendirmemek için sana bakmaya korkuyorum.. Seni ilk gördüğümde yeniden çarptı kalbim. Ama eskisi gibi değild.. Belki de ben artık eski ben değilim. Ya da sen eski sen değilsin.Zaman bizi nasıl da değiştirmiş değil mi???
Çoğu zaman kızıyorum kendime! Sana bu kadar acı çektiren birini hala nasıl sevebliyorsun!!!
Acaba sen benim için neler düşünüyorsun... Hala var mı içinde bana karşı birşeyler? Dediğin gibi beni hep sever misin? Benim sevgimden habersiz sever misin beni?

Esra Özel

Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Deneme için yorumlar

Bu denemeyi sevdim diyenler

Yazarın son 10 yazısı

Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri